💥 نایب رئیس شورای شهر زرند : مشغله انتخاب شهردار نباید ما را از دیگر پروژه های شهرداری غافل کند …

72 ۰

💥 در هفتمین جلسه شورای شهر زرند مطرح شد

💥 نایب رئیس شورای شهر :
مشغله انتخاب شهردار نباید ما را از دیگر پروژه های شهرداری غافل کند ….

💥 زمانبندی پروژه های شهرداری باید در دستور کار قرار گیرد …

♦️ عصر روز گذشته یکشنبه ۳۱ مردادماه هفتمین جلسه شورای شهر زرند برگزار شد
در این جلسه سید عباس تهامی نایب رئیس شورای شهر ، شهرداری را به لحاظ نیروی انسانی متورم دانست و اظهار داشت : چاره کار تعدیل نیرو نیست بلکه باید انگیزه کار را در نیروهای شهرداری تقویت کرد.

🔸️ وی در خصوص انتخاب شهردار اظهار داشت :
باید تمام توان خود را به کار گیریم تا از بین افراد توانمندی که مطرح می شوند ، یک فرد که در حوزه مدیریت شهری بهترین گزینه است برای سکان داری شهرداری انتخاب شود .
🔸️ وی با بیان اینکه چینش نیرو برای ایجاد یک سیستم قوی در شهرداری بسیار مهم و ضروریست افزود : شهردار آینده باید بهترین چینش نیروی انسانی را در مجموعه شهرداری داشته باشد .
♦️ ️ وی از عدم پیشرفت پروژه های استارت خورده در دوران شهردار قبل انتقاد و با اشاره به میدانهای امام و دانشگاه و عقب ماندگی کار در لکه گیری حفاری های ناشی از فاضلاب شهری ، تصریح کرد :
در این روزها که مهمترین کار شورا انتخاب شهردار است ، نباید از سایر عملیات ها ، پروژه ها و فعالیت های شهرداری به عنوان ناظر غافل شویم .

♦️ نایب رئیس شورای شهر زرند از مسئولین کمیسیون ها خواست که با جدیت کار خود را آغاز و اعضاء ، مشاورین و متخصصین حوزه کاری خود را انتخاب و نظارت و پیگیری شایسته در حوزه های مختلف شهرداری را انجام دهند .
♦️ سید عباس تهامی با اشاره به زمان بندی پروژه های شهرداری اظهار داشت : پروژه های شهرداری باید زمان بندی مشخصی داشته باشند . پایان هر پروژه باید مشخص باشد . طولانی بودن پروژه حلاوت و شیرینی آن پروژه را ازبین خواهد بود .

♦️️ نایب رئیس شورای شهر از میزان متراژ تعیین شده ساخت و ساز در زرند ابراز نارضایتی کرد .
وی از مسئول کمیسیون املاک و شهرسازی خواست تا پیگیری های لازم را برای اخذ مجوز لازم از مراجع ذیربط جهت تفکیک زمین های مسکونی زیر ۲۰۰ متر را در دستور کار قرار دهد .

♦️ سید عباس تهامی ضمن تقدیر از زحمات مجموعه فرهنگی شهرداری در سیاه پوش کردن شهر در ایام محرم ، اظهار داشت :
توقعات برآورده نشد . با اینکه از سال قبل بهتر بود اما راضی کننده نبود .
🔸️ وی ابراز امیدواری کرد که کمیسیون فرهنگی شورا و مجموعه‌ی فرهنگی شهرداری در برنامه ها و مراسمات آینده با قدرت بیشتری وارد عمل شوند .

♦️ نایب رئیس شورای شهر زرند در خصوص میراث فرهنگی و گردشگری اظهار داشت : اقداماتی برای ساماندهی و زیباسازی برج زرندوئیه در دوره قبل شورا انجام شد ، اما متاسفانه ابتر ماند .
وی از مسئول کمیسیون گردشگری خواست پیگیریهای مجدد تا حصول نتیجه انجام شود .

♦️ پس از صحبتهای نایب رئیس شورا ، بحث و تبادل نظر در خصوص انتخاب شهردار از سر گرفته شد .

💫 ابراهیم لشکری : مدیر روابط عمومی شورای اسلامی شهر زرند ….

نوشته مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *