لایحه بودجه ۱۴۰۰ شهرداری زرند تقدیم شورای شهر شد….

296 ۰

محمدرضا مهدلو شهردار زرند لایحه بودجه ۹۰ میلیاردی سال ۱۴۰۰ را به رئیس شورای شهر تقدیم کرد .

♦️ شهردار زرند در این جلسه اظهار داشت :
در بودجه پیشنهادی شهرداری زرند برای سال ۱۴۰۰ نگاه ویژه‌ای به همه بخش ها شده است .
وی افزود : در این بودجه ، به بخش های رفاهی پرسنل ، پرداخت دیون گذشته ، تقویت برنامه های فرهنگی ورزشی ، زیرساختهای شهری ، مبلمان شهری ، گسترش فضای سبز ، آموزش پرسنل در حوزه اداری ، ارتقاء و گسترش سیستم‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری اداری برای خدمات بهتر به شهروندان توجه ویژه ای شده است .

 

🔹️شهردار زرند امسال را دوره ای سخت برای شهرداری دانست و گفت : مشکلات اقتصادی و اتفاقات ناشی از کرونا باعث بروز مشکلات و دغدغه های بزرگی برای شهرداری شد اما تلاش و همت نیروهای شهرداری باعث شد بر بسیاری از این مشکلات چیره شویم و اکنون می توانم با جراُت قول مسائد دهم که بودجه سال گذشته به طور ۱۰۰ درصد تا پایان سال محقق خواهد شد .

🔹️ وی تصریح کرد : ۶۰ درصد از بودجه پیشنهادی به بخشهای جاری و ۴۰ درصد برای بخش عمرانی در نظر گرفته شده است . یعنی از ۹۰ میلیارد تومان بودجه ۱۴۰۰ ، ۵۴ میلیارد در بخش جاری و ۳۶ میلیارد آن در بخش عمرانی هزینه خواهد شد .
🔹️ محمدرضا مهدلو تاکید کرد : پیش‌بینی ما بر این است که طبق برنامه ریزیهای انجام شده ، توان محقق کردن صد درصد بودجه ۹۰ میلیاردی را در سال آینده خواهیم داشت.

♦️ ایرج رحمانی رئیس شورای شهر زرند در این خصوص اظهار داشت : بودجه سال آتی حتما میبایست براساس وضعیت اقتصادی جامعه و وضعیت شهر شکل گیرد .
وی از همه اعضاء شورا خواست بطور جدی در بخش‌های مربوط به کمیسیون های تخصصی ، بودجه پیشنهادی را کنکاش نمایند .
♦️ حاج عباس ایرانمنش مسئول کمیسیون اقتصادی شورا با بیان اینکه اگر ایراداتی از طرف شورا گرفته می‌شود از روی دلسوزی است و هیچ غرض شخصی در آن وجود ندارد ، همگان را در این شش ماهه باقی مانده از عمر شورا به همدلی و همکاری دعوت کرد .
🔹️ وی تاکید کرد با توجه به نزدیک شدن به سال جدید نسبت به پاکسازی و زیباسازی معابر هر چه سریعتر اقدام گردد .
♦️ در پایان محمدرضا مهدلو شهردار زرند ، بودجه پیشنهادی سال ۱۴۰۰ شهرداری را به رئیس شورای شهر تقدیم کرد .

روابط عمومی شورای اسلامی شهر زرند …..

نوشته مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *