لایحه بودجه ۱۴۰۰ شهرداری زرند تقدیم شورای شهر شد….

34 ۰

محمدرضا مهدلو شهردار زرند لایحه بودجه ۹۰ میلیاردی سال ۱۴۰۰ را به رئیس شورای شهر تقدیم کرد .

♦️ شهردار زرند در این جلسه اظهار داشت :
در بودجه پیشنهادی شهرداری زرند برای سال ۱۴۰۰ نگاه ویژه‌ای به همه بخش ها شده است .
وی افزود : در این بودجه ، به بخش های رفاهی پرسنل ، پرداخت دیون گذشته ، تقویت برنامه های فرهنگی ورزشی ، زیرساختهای شهری ، مبلمان شهری ، گسترش فضای سبز ، آموزش پرسنل در حوزه اداری ، ارتقاء و گسترش سیستم‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری اداری برای خدمات بهتر به شهروندان توجه ویژه ای شده است .

 

🔹️شهردار زرند امسال را دوره ای سخت برای شهرداری دانست و گفت : مشکلات اقتصادی و اتفاقات ناشی از کرونا باعث بروز مشکلات و دغدغه های بزرگی برای شهرداری شد اما تلاش و همت نیروهای شهرداری باعث شد بر بسیاری از این مشکلات چیره شویم و اکنون می توانم با جراُت قول مسائد دهم که بودجه سال گذشته به طور ۱۰۰ درصد تا پایان سال محقق خواهد شد .

🔹️ وی تصریح کرد : ۶۰ درصد از بودجه پیشنهادی به بخشهای جاری و ۴۰ درصد برای بخش عمرانی در نظر گرفته شده است . یعنی از ۹۰ میلیارد تومان بودجه ۱۴۰۰ ، ۵۴ میلیارد در بخش جاری و ۳۶ میلیارد آن در بخش عمرانی هزینه خواهد شد .
🔹️ محمدرضا مهدلو تاکید کرد : پیش‌بینی ما بر این است که طبق برنامه ریزیهای انجام شده ، توان محقق کردن صد درصد بودجه ۹۰ میلیاردی را در سال آینده خواهیم داشت.

♦️ ایرج رحمانی رئیس شورای شهر زرند در این خصوص اظهار داشت : بودجه سال آتی حتما میبایست براساس وضعیت اقتصادی جامعه و وضعیت شهر شکل گیرد .
وی از همه اعضاء شورا خواست بطور جدی در بخش‌های مربوط به کمیسیون های تخصصی ، بودجه پیشنهادی را کنکاش نمایند .
♦️ حاج عباس ایرانمنش مسئول کمیسیون اقتصادی شورا با بیان اینکه اگر ایراداتی از طرف شورا گرفته می‌شود از روی دلسوزی است و هیچ غرض شخصی در آن وجود ندارد ، همگان را در این شش ماهه باقی مانده از عمر شورا به همدلی و همکاری دعوت کرد .
🔹️ وی تاکید کرد با توجه به نزدیک شدن به سال جدید نسبت به پاکسازی و زیباسازی معابر هر چه سریعتر اقدام گردد .
♦️ در پایان محمدرضا مهدلو شهردار زرند ، بودجه پیشنهادی سال ۱۴۰۰ شهرداری را به رئیس شورای شهر تقدیم کرد .

روابط عمومی شورای اسلامی شهر زرند …..

نوشته مرتبط

بهره برداری از پل پارسیان و ۱۵۰ هزار متر مربع آسفالت معابر شهر زرند با حضور دکتر موسوی معاون عمرانی استانداری و مسئولین ارشد شهرستان در دومین روز از هفته دولت…..

منتشر شده توسط - شهریور ۵, ۱۳۹۹ ۰
محمدرضا مهدلو شهردار زرند از احداث پل پارسیان به عنوان یک پروژه بزرگ شهری یاد کرد که نتیجه یک کار…

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *