بازدید میدانی اعضای شورای شهر و شهردار بهمراه خبرنگاران از سطح شهر

88 ۰

صبح امروز پنجشنبه ۳۰ مرداد ، بازدید میدانی اعضاء شورای شهر ، شهردار و معاونین شهرداری به اتفاق خبرنگاران شهرستان از پروژه های عمرانی در حال اجرای شهرداری در سطح شهر اعم از ( مسیر سلامت واقع در بلوار جانبازان . پارک مسافر میدان دانشگاه آزاد . کارگاه تولید محصولات بتنی . پل پارسیان . فاضلاب شهری . آسفالت انجام شده در خیابان امیرکبیر و شهرک امام سجاد . زیبا سازی فضای میدان امام . ساختمان اداری شهرداری ) و دو بنای تاریخی و میراث فرهنگی شهر ( برج زرندوئیه و آرامگاه خواجه فقیه …… انجام شد .

 

 

 

نشست خبری رئیس شورای شهر و شهردار زرند با خبرنگاران ….

 

♦️ ایرج رحمانی رئیس شورای شهر در این نشست ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و تلاش بی دریغ شهردار و کارکنان شهرداری ، در خصوص وظیفه خطیر و حساس خبرنگاران اظهار داشت :
انتشار اخبار خوب می تواند در جامعه باعث امیدآفرینی و تقویت روحیه شهروندان گردد .
🔹️ وی افزود : از خبرنگاران عزیز انتظار می رود این روزها در کنار طرح انتقادات به جا ، در انتشار اخبار خوب و امید آفرین نیز اهتمام ویژه داشته باشند .

🔹️ایرج رحمانی در بخش دیگری از صحبت‌های خود گفت : این موضوع بر همگان روشن است که خبرنگاران با عشق و علاقه در این شغل فعال هستند و قطعاً با نگاه صرفاً عادی نمی توان در چنین حرفه ی دشواری دوام آورد .
🔹️ رئیس شورای شهر با یادآوری به اینکه مجموعه شهرداری و شورای شهر زرند همواره پذیرای انتقادات سازنده از سوی خبرنگاران هستند تاکید کرد :
این خبرنگاران هستند که ما را دریافتن مشکلات و کاستی‌ها نقاط مختلف شهر یاری می‌کنند و قطعاً چنین همیاری ارزشمند است .
🔹️ وی در پاسخ به مطالبات خبرنگاران درباره حمایت هرچه بیشتر مجموعه مدیریت شهری از رسانه‌ها و خبرنگاران اعلام کرد : از خبرنگاران می خواهیم با ارائه طرح های پیشنهادی خود به شهرداری و شورای شهر که می‌تواند به لوایح صحن علنی شورا تبدیل و سپس اجرایی شود در این حوزه قدم بردارند .

♦️ گفتنی است در پایان این مراسم با اهداء لوح تقدیر و هدایایی از خبرنگاران شهرستان تقدیر به عمل آمد .

ابراهیم لشکری مدیر روابط عمومی شورای اسلامی شهر زرند……

نوشته مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *