مدیران شرکت فولاد زرند در اصلاح آلایندگی کارخانجات اقدام خواهند کرد

135 ۰

 

💥 سرانجام پس از پیگیری های مکرر رئیس و اعضاء شورای شهر زرند ، مدیران شرکت فولاد زرند ایرانیان در حضور معاون فنی استاندار برای اصلاح آلایندگی ناشی از کارخانه ها قول مساعد دادند…..

 

💥 ایرج رحمانی رئیس شورای شهر زرند در هشتمین جلسه شورای شهر ، از جلسه حضوری با دکتر فدایی استاندار کرمان در هفته گذشته و ارائه مشکلات شهری زرند از جمله :

_ فرسودگی لوله کشی آب شرب ،

_ فرسودگی آسفالت معابر شهری ،

_ ترافیک سنگین کمربند غربی و اختصاص اعتبار لازم برای تکمیل باند دوم بلوار آیت اله سید مصطفی خمینی ( ره) ،

_ تخصیص اعتبار لازم برای احیاء تنها میراث باقی مانده زرند برج زرندوئیه و مرمت بازار وکیل زرند ،

خبر داد .

گفتنی است استاندار کرمان قول مساعد داد که اعتبارات لازم جهت حل و فصل مشکلات مطرح شده شهر زرند ، تخصیص یابد .

 

💥 همچنین پیرو جلسه برگزار شده با استاندار و با پیگیریهای رئیس شورای شهر زرند ، روز شنبه ۱۷ خرداد نیز جلسه ای در دفتر معاون فنی استاندار با حضور مدیران شرکت فولاد زرند تشکیل و مشکلات ناشی از آلایندگی مجموعه کارخانجات فولاد زرند و عدم پرداخت حق آلایندگی توسط شرکت فولاد مورد بررسی قرار گرفته است .

♦️ رئیس شورای شهر با اعلام این خبر اظهار داشت :

در این جلسه با تاکید معاون فنی استانداری کرمان ، شرکت فولاد زرند مکلف شد برابر طرح زمانبندی نسبت به کاهش و کنترل آلایندگی تا چند روز آینده اقدام نماید .

🔹️ همچنین مقرر گردید یک هزارم فروش کارخانجات به شهر زرند اختصاص پیدا کند .

 

🔹پس از ارائه گزارش فوق الاشاره ️ توسط مهندس رحمانی رئیس شورا در هشتمین جلسه شورای شهر ، تعیین تکلیف اجرای سقف شیبدار در سطح شهر ، با توجه به درخواست های مکرر مردمی و پیگیری های سید رسول تهامی نایب رئیس شورای شهر و مسئول کمیسیون املاک شورا ، مورد بررسی قرار گرفت و مقرر گردید : به فوریت جلسه‌ای با سازمان نظام مهندسی و واحد فنی شهرداری برگزار و نسبت به انتخاب طرح و نوع سازه سقف مورد تایید شهرداری و نظام مهندسی و چگونگی اجرای سقف های شیبدار تصمیم‌گیری نهایی اتخاذ و اجرا گردد ….

 

روابط عمومی شورای اسلامی شهر زرند

نوشته مرتبط

نشست تخصصی و هم اندیشی اعضای شورای شهر و شهردار و معاونین شهرداری زرند با مهندس عظیمی زاده شهردار رفسنجان و بازدید از اقدامات انجام شده توسط شهرداری رفسنجان در این شهر

منتشر شده توسط - دی ۳, ۱۳۹۸ ۰
  💥 مهندس عظیمی زاده شهردار رفسنجان : شهری که خدمات متنوعی نداشته باشد زنده نیست و شهروندانش درشهر نمیمانند…

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *