اولین جلسه علنی شورای شهر زرند در سال ۹۸

400 ۰

روز شنبه ۱۷ فروردین اولین جلسه علنی شورای اسلامی شهر زرند با حضور اعضاء شورا و شهردار و معاونین و مسئولین قسمتهای مختلف شهرداری برگزار گردید .

مهندس رحمانی رئیس شورای شهر در این جلسه ضمن تبریک سال نو و آرزوی توفیق برای خدمت رسانی بیشتر به شهروندان در سال جدید ، بارندگیها و رحمت الهی در آغاز سال را به فال نیک گرفت و اظهار داشت : اگر چه بعضی از نقاط کشور از این بارندگی دچار آسیب و حادثه شدند اما این بارندگی زمین تشنه ایران را سیراب کرد و ملت ایران را از خطر بی آبی و بحران آب نجات داد . و بعد از گذشتن از حادثه سیل و ساماندهی شهرهای آسیب دیده آینده ای روشن را برای ایران رقم خواهد زد .

رئیس شورای شهر ضمن تبریک عید مبعث و اعیاد شعبانیه از زحمات و تلاشهای بی دریغ شهردار محترم و نیروهای زحمتکش شهرداری برای خدمت رسانی به شهروندان در سال قبل تقدیر و تشکر کرد .

ایشان از محقق شدن کامل بودجه سال قبل ابراز خرسندی کرد و حرکت ارزشمند مجموعه شهرداری در بحث آسفالت معابر سطح شهر به عنوان عملیات جهادی یاد کرد.

وی با اشاره به نامگذاری سال جدید به عنوان رونق تولید از سوی مقام معظم رهبری ، از شهردار خواست تا در این زمینه فعالیتهای لازم را معمول نمایند .

مهندس رحمانی با بیان اینکه وزارت کشور ، استان کرمان را معین استان خوزستان برای کمک رسانی به سیل زدگان و آسیب دیدگان معرفی کرده است از شهردار خواست تا در زمینه کمک رسانی نیز تمهیدات لازم اندیشیده شود .
رئیس شورای شهر زرند اذعان داشت : جهت گیری شورای پنجم این است که در سایه همکاری و همیاری ، به همراه تلاش و کوشش بیشتر گامهای اساسی تر و بهتری برای آبادانی شهر برداشته شود .
محقق شدن بودجه شهرداری در سال قبل با ۶۰ درصد افزایش نشان از همت والای نیروهای شهرداریست.
و نوید بخش این است که محقق شدن بودجه ۹۸ که باز هم افزایش داشته و به ۴۰ میلیارد رسیده است میسر خواهد شد و آبادانی شهر و رضایت شهروندان عزیز زرندی را بدنبال خواهد داشت .

ایشان برنامه ریزی برای چشم انداز چهارساله شهرداری را پیشنهاد داد که در سالهای آینده با یک برنامه ریزی دقیق و استفاده از فرصتها ، پروژهای مورد نیاز شهر عملیاتی گردد.

مهندس مهدلو شهردار نیز ضمن تبریک سال نو از همراهی و همیاری اعضاء شورای شهر در سال گذشته تقدیر و تشکر کرد
و اظهار داشت :
خدا را شاکریم که از ایام گذشته به نیکی یاد می شود.
ایشان ضمن اشاره به شعار بجا و هوشمندانه رهبر معظم اظهار داشت : خود را موظف میدانیم که در این راه حرکت کنیم .
ایشان ضمن تقدیر از زحمات معاونین و کارکنان شهرداری افزود : تلاش بی وقفه همکارانم در مجموعه شهرداری باعث شد که امروز با افتخار عرض کنم بودجه شهرداری در سال گذشته بیش از مبلغ پیشنهادی محقق گردید .
شهردار زرند اذعان داشت : خداوند به اندازه تلاش هر کس به او عنایت میکند و این موفقیت مزد تلاش شبانه روزی نیروهای ارزشمند شهرداری بود .

اعضاء شورای شهر نیز در این جلسه ضمن تبریک سال نو و تقدیر از اقدامات بسیار خوب انجام شده در سال گذشته ، برای همگان آرزوی توفیق و سربلندی کردند .

روابط عمومی شورای اسلامی شهر زرند

نوشته مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *